اخبار

بازدیدها: 92

کسب رتبه اول در رویداد هکاتون

شرکت دانش بنیات فناوران شریف به همراه 34 شرکت فعال در زمینه­ ی هوشمندسازی معادن در رویداد هکاتون شرکت نموده که توانست رتبه نخست را با طرح  “پایش هوشمند ماشین آلات و فرآیندهای معدنی به کمک فناوری اینترنت اشیاء صنعتی (IIOT) به منظور افزایش ایمنی و بهبود فرآیند با ….


چطور DrProcess به کمک هوشمندسازی معادن آمد؟

آیا به دنبال بستر و پلتفرمی کارآمد در حوزه معدن هستید؟ آیا برای گسترش کسب و کار خود نیاز به تعامل با شرکت های معدنی دارید؟ آیا تا به حال فکر کرده اید صنعت معدن و معدنکاری ایران چه بهرهای از امکانات دیجیتال روز میبرد؟ عصر انقلاب دیجیتال، عصر انفجار اطلاعات یا هر عبارت و واژهای که توصیف کننده وضعیت حال و آینده است، همگی در یک مقوله مشترک هستند و ….


تولید محصولات راهبردی با فناوران سامانه‌های راهبردی شریف

این روزها محققان کشور ما نیز همگام با دنیا توانسته‌اند بسیاری از صنایع مهم و حیاتی را با بهره‌گیری از فناوری‌های روز نظیر سامانه‌های پیشرفته فرآیندی و نسل جدید هوشمندسازی مبتنی بر اینترنت اشیا، ایجاد یا به‌روز رسانی کنند. از جمله این شرکت‌های دانش‌بنیان، «فناوران سامانه‌های راهبردی شریف» است که ….


بازدید پژوهشکده سامانه های فضانوردی از شرکت فناوران سامانه های راهبردی شریف

مسئولین و مدیران چند پروژه از پژوهشکده سامانه‌های فضانوردی طی بازدیدی در سال 1393 از توانمندی و محصولات شرکت فناوران شریف بازدید نموده و جهت بررسی بسترها و زمینه های مناسب همکاری، جلساتی در محل شرکت فناوران شریف و نیز پژوهشکده سامانه‌های فضانوردی برگزار گردید….


بازگشت به بالا